zenaregionu.cz

O soutěži Žena regionu

Celonárodní soutěž ŽENA REGIONU je vyhlašována od roku 2009 a je určena pro všechny ženy, se kterými se denně setkáváme a které mnohdy dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají ostatním a ještě při tom všem zvládají péči o rodinu.

Tyto ženy se na Vás neusmívají z  obálek módních a lifestylových časopisů, nebo je nenajdete v žebříčku nejbohatších a nejúspěšnějších lidí, ale své bohatství mají někde jinde - rozdávají úsměvy a otevírají svá srdce těm, kteří potřebují jejich pomoc a pozornost.

Jejich úsilí a činnost mnohdy postávají skromně v koutě, své úspěchy ne vždy ventilují do světa, a tak veřejnost a média o jejich smysluplných aktivitách nemají sebemenší tušení.

Naším cílem je toto změnit!

O titul ŽENA REGIONU se mohou ucházet ženy, kterým se podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v jedné ze 4 následujících kategorií:

·         podnikání, politika a veřejná správa,

·         vzdělávání, věda a výzkum,

·         zdravotnictví a charitativní činnost,

·         umění, kultura a sport.

Cílem soutěže ŽENA REGIONU je ocenit úsilí výjimečných žen, zviditelnit jejich smysluplnou práci a aktivity. Ukázat, že každý region má mnoho neobyčejných žen, které mnohdy nejen pracovní ale i volný čas obětují pro ostatní.

I v letošním roce budete mít možnost přihlásit sebe, kamarádku, sestru, maminku, nebo kolegyni z práce v pořadí již 9. ročníku soutěže ŽENA REGIONU 2018 a veřejně tak ocenit její práci, snahu a obětavost pro okolí. Tím společně vyjádříme veřejné uznání ženám, které dokážou svým aktivním přístupem k životu motivovat ostatní a obohacovat jejich život.

Pro rok 2018 převzal nad akcí záštitu Senát PČR v čele s předsedou Milanem Štěchem.

"Žena má nezastupitelnou roli v rodině i ve společnosti. Stát by měl v rámci svých možností vytvářet maximálně příznivé podmínky k tomu, aby se ženy mohly v rámci rodiny realizovat jako matky, v čemž jsou nenahraditelné, ale aby zároveň nemusely obětovat svou kariéru nebo společenský život.,“ uvedl k udělení záštity předseda Senátu Parlamentu České republiky Milan Štěch.

ŽENOU REGIONU se nemusí stát třeba jen aktivní starostka, ředitelka charitativní organizace, ale třeba jen obyčejná žena, která pomáhá nemocným, dětem či zvířatům.  Může to být žena, která rozvíjí a pomáhá zlepšovat Váš region.

Rozhlédněte se okolo sebe, kolik takových žen ze svého okolí znáte!

Věříme, že mnoho.

Oceníme, pokud nám napíšete o ženách z vašeho okolí. Našim cílem je představit je široké veřejnosti, přitáhnout pozornost k jejich snažení a vyjádřit veřejné uznání ženám, které dokážou svým aktivním přístupem k životu motivovat ostatní a obohacovat jejich životy.

ŘEKLI O NÁS

ZÁŠTITA

Soutěž se koná pod záštitou Senátu Parlamentu České republiky a Asociace krajů České republiky.

PARTNEŘI

Generální partneři
Hlavní partner
Oficiální partneři
Hotelový partner
top hotel
Car partner
prerost-svorc
Za podpory
Hlavní mediální partneři
Mediální partneři
Partneři